Szkolenie we Włoszech

W dniach 11.05-16.05.2022 roku we Włoszech, odbyło się szkolenie z nowości produktowych naszych dostawców: A.A.G. Stucchi, Techno oraz Entity, połączone z integracją pracowników Lumiqon.

W połowie maja wzięliśmy udział w szkoleniach produktowych dostawców: A.A.G. Stucchi, Techno oraz Entity. Wyjazd był połączony z firmową integracją.

12.05.2022r., mieliśmy okazję zwiedzić fabrykę A.A.G. Stucchi w Oliginate i poznać aktualne portfolio wraz z nowościami, m.in. ONETRACK ADV, Multisystem EVO czy Micro.

Następny dzień rozpoczęliśmy szkoleniem zorganizowanym przez firmę Techno, podczas którego lepiej poznaliśmy naszego dostawcę oraz wprowadzaną ideę, mianowicie – metody wspierania producentów we wdrażaniu technologii IOT, z wykorzystaniem ich hermetycznych rozwiązań. Zwieńczeniem szkolenia były odwiedziny siedziby firmy, mieszczącej się w Guanzate, skąd z kolei ruszyliśmy nad jezioro Como, gdzie odbyła się nasza integracja.

Firma Techno zapewniła nam rozrywkę w postaci wioślarstwa. Po krótkim instruktażu, zostaliśmy podzieleni na trzy grupy i uczestniczyliśmy w zawodach. Rywalizacja w żaden sposób nie przeszkodziła nam w dobrej zabawie! 🙂

W szkoleniu zorganizowanym przez Entity, wzięła udział już tylko część naszego zespołu. Natomiast, po powrocie podzielili się doświadczeniami i nowościami przekazanymi przez dostawcę z resztą pracowników.