Lumiqon Conference Forum 2021

W dniach 10-12 września mieliśmy ogromną przyjemność zorganizować pierwszą edycję wydarzenia Lumiqon Conference Forum 2021 - Światło Przyszłości przygotowaną dla klientów oraz pracowników naszej firmy, łącznie w wydarzeniu wzięło udział około 150 uczestników.

Firma Lumiqon nie po raz pierwszy była organizatorem wydarzenia, na którym spotykali się dostawcy, klienci oraz pracownicy firmy. Jednak po raz pierwszy tegoroczna edycja wydarzenia pojawiła się pod nową nazwą Lumiqon Conference Forum 2021 – Światło Przyszłości.

Wybór tegorocznego miejsca spotkania nie bez powodu padł na hotel Warszawianka – to przestrzeń, która łączy elegancki wystrój, zaciszną atmosferę oraz najważniejsze, nowoczesne Centrum Kongresowe. Przestrzenne sale, profesjonalny sprzęt konferencyjny czy dostęp do światła dziennego pozwoliło, aby uczestnicy czuli się bardzo komfortowo podczas przeprowadzanych szkoleń.

Podczas seminarium przedstawiciele firm Tridonic, A.A.G. Stucchi oraz Techno poruszyli bardzo istotne kwestie związane z nowymi rozwiązaniami w inteligentnym oświetleniu (sceneCOM, D4i, IoT), sterowaniem głosowym w oświetleniu za pomocą asystenta Google, Amazon Alexa czy Casambi Voice. Oprócz części teoretycznej goście mieli okazję wypróbować wiele rozwiązań oświetleniowych oraz w kameralnej atmosferze porozmawiać i wymienić doświadczenia z dostawcami oraz innymi uczestnikami.

Po intensywnym oraz produktywnym szkoleniu goście zostali zaproszeni do skorzystania i spędzania czasu wolnego w  Aqua Parku, na plaży znajdującej się blisko hotelu lub na łonie natury.

Szkolenia, chociaż były najważniejszym elementem spotkania, nie były jedynym punktem wydarzenia. Uczestnicy wzięli udział w dwóch spotkaniach wieczornych, na którym mieli okazje posłuchać koncertu zespołu Poparzeni Kawą Trzy oraz potańczyć do muzyki prezentowanej przez DJa.

Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w wydarzeniu Lumiqon Conference Forum 2021 – Światło Przyszłości. Mamy nadzieje, że za rok zobaczymy się również w tak licznym gronie.