NARVA Polska na targach Greenpower 2011

W dniach 24-26 maja br. w Poznaniu odbyła się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej Greenpower 2011, w których braliśmy udział. GREENPOWER to najbardziej kompleksowa prezentacja oferty firm branży odnawialnych źródeł energii oraz rozwiązań obniżających zużycie energii w kraju.

Swoją ofertę prezentowało ponad 80 wystawców z 7 krajów. Honorowy patronat nad targami sprawowało Ministerstwo Gospodarki.

Wraz z naszymi partnerami: NARVA Lichtquellen GmbH, Tridonic, LEDON Lamp GmbH oraz CG wystawialiśmy się na stoisku 27 w pawilonie 9, które budziło wielkie zainteresowanie odwiedzających. Potwierdza ten fakt medal ACANTHUS AUREUS, który otrzymaliśmy za najlepsze stoisko na targach.

W tym samym czasie na terenie MTP odbywały się targi EXPOPOWER 2011, w których również uczestniczyliśmy jako wystawca w ramach Salonu Oświetleniowego współorganizowanego z organizacją POLLIGHTING.

Największym zainteresowaniem cieszyły się ekskluzywne żarówki LED firmy Ledon Lamp GmbH, ze względu na bardzo przyjemną, ciepłą barwę światła, doskonały współczynnik oddawania barw oraz modny design.

 

Stoisko NARVA Polska / Greenpower 2011

 

Ania Jurczuk odbiera nagrodę ACANTHUS AUREUS

 

Stoisko NARVA Polska / Greenpower 2011