LED’y Narvy na ciągu pieszo-rowerowym Mostu Północnego

LED’y Narvy na ciągu pieszo-rowerowym Mostu Północnego

LED’y Narvy na ciągu pieszo-rowerowym Mostu Północnego

Najnowszą realizacją oświetleniową firmy NIDAMET jest oświetlenie ciągu pieszo-rowerowego na nowym warszawskim moście Marii Skłodowskiej-Curie, znanym też pod roboczą nazwą „Most Północny”, stosowaną w trakcie budowy.

Oświetlenie zostało zrealizowane za pomocą ledowych opraw oświetleniowych umieszczonych w pochwytach balustrad na całej długości mostu, po obu stronach ciągu. Pozwoliło to uniknąć stawiania dodatkowych słupów oświetleniowych, a jednocześnie oświetlić ścieżkę rowerową zgodnie z obowiązującymi normami. W oprawach oświetleniowych LEDAWLUKS zastosowano wysokiej jakości diody firmy TRIDONIC, których wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma NARVA Polska Sp. z o.o..

Firma NIDAMET Sp. z o.o jest producentem opraw oświetleniowych ze stali nierdzewnej pod indywidualne zamówienia. Specjalizuje się również w produkcji konstrukcji i elementów metalowych takich jak: balustrady, bramy i ogrodzenia, konstrukcje schodów, daszki i zabudowy szklane, elementy wyposażenia wnętrz i elementy małej architektury.
Inne, większe, realizacje z barierkami zintegrowanymi z oświetleniem to Stadion Narodowy i Stadion Legii.

więcej zdjęć z realizacji na stronie:

http://nidamet.pl/most-polnocny-marii-sklodowskiej-curie-w-warszawie.html