Niezawodność i wydajność czyli nowości w Narvie

TALEXX converter TEC – „Niezawodny i prosty”

Zasilacze do źródeł LED TALEXX converter TEC oferują najlepszy kompromis pomiędzy ceną a wydajnością. Koncentrując się na podstawowej funkcjonalności, seria TEC zapewnia doskonałą jakość i wydajność gwarantując odpowiednią pracę modułu LED. TALEXX converter TEC obsługuje większość popularnych modułów LED, idealnie pasuje do serii TALEXX module STARK SLE gwarantując optymalną wydajność i żywotność modułów LED.

Optymalna wydajność i wysoka elastyczność

Jeżeli szukasz maksymalnej niezawodności o wysokim stopniu dostosowania Twoim wyborem powinny być zasilacze TALEXX converter serii TOP. Zastosowaliśmy całe nasze doświadczenie w statecznikach elektronicznych do rozwoju nowej serii zasilaczy. Efektem naszej pracy jest seria urządzeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb – regulacja prądu czy kontrola temperatury nie stanowi już problemu. Zasilacze zostały zaprojektowane w bardzo przemyślany sposób. Idealne do TALEXX modules serii SLE i DLE.

Ośmiokątna i okrągła wersja TALEXX module START CLE EM gwarantuje idealnie równomierne oświetlenie. DO stworzenia modułów zainspirowały nas okrągłe świetlówki. Idealnie pasują do okrągłych i kwadratowych opraw. Moduł charakteryzuje się wysoką wydajnością energetyczną – potrzebuje ok. połowy mocy w stosunku do odpowiadających mu świetlówek. Może być wykorzystywany do pracy jako oświetlenie awaryjne – kluczowa funkcjonalność dla biur i sklepów, jak i dla ciągów komunikacyjnych: korytarzy i klatek schodowych. Występowanie w dwóch wersjach – z otworem centralnym lub bez zwiększa możliwość wykorzystania modułu.

Świetlówka Narvy LED T8 – nowość

Nowością jest również świetlówka Narvy z rodziny Nature de Luxe, popularnie nazywana świetlówką mięsną, którą wyprodukowała. Szczególnie polecana do zastosowania w: sklepach spożywczych, sklepach mięsnych, ladach chłodniczych.