Live Light 2022

Dnia 24-go maja 2022 roku, mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu - Live Light 2022.

Pod koniec maja, zostaliśmy zaproszeni na coroczne wydarzenie Live Light 2022, które odbyło się w Zumtobel Light Forum. Mieliśmy okazję zapoznać się z najnowszymi trendami oświetleniowymi na świecie oraz nowościami z portfolio z grupy Zumtobel.

Zwieńczeniem spotkania było wręczenie nagród Zumtobel Group Award.

Nowatorskie podejście do sustainability, zaowocowało trzema zwycięskimi pomysłami. W kategorii Buildings nagrodę zdobyła drewniana spółdzielnia mieszkaniowa La Borda autorstwa spółdzielni architektonicznej Lacol. Kolejnym zwycięskim projektem jest Whole Block Outcomes: Rehabilitating Baltimore of the Initiative Black Women Build, wiodącym prym w kategorii Urban Developments & Initiatives. Ostatnia inicjatywa, została wyróżniona nagrodą specjalną i trafiła do Laboratorium Budownictwa Cyrkularnego Uniwersytetu Cornell (Ithaca, USA) za ich innowacyjny program RhinoCircular.

Prezes Marcin Walkowicz, jako przedstawiciel jednego z trzech największych dystrybutorów na świecie, miał zaszczyt uczestniczyć w uroczystości. Była okazja zagłębić się w zagadnienie zrównoważonego rozwoju w oświetleniu, a także spotkać się z najważniejszymi osobami z Grupy Zumtobel: Alfred Felder (Zumtobel Group CEO), Hugo Rohner (Tridonic CEO) oraz szefem rady nadzorczej Grupy Zumtobel – Jürg Zumtobel. Omówiliśmy plany na najbliższy okres i nawiązaliśmy współpracę z firmą Paradox, rozszerzając działalność w zakresie sterowania inteligentnym miastem. Podczas wydarzenia wszyscy trzej dystrybutorzy firmy Tridonic, zobowiązali się do współpracy i wymiany doświadczeń.

Bardzo dziękujemy Grupie Zumtobel za zaproszenie, dzięki któremu mogliśmy pogłębić swoją wiedzę i wdrożyć się w filozofię zrównoważonego rozwoju Grupy Zumtobel.