Nowe technologie i rozwiązania firmy Tridonic

Przedstawiamy Państwu nowe technologie i rozwiązania firmy Tridonic

Handel detaliczny

Reflektory ściemnialne TALEXXdriver LCA ADVANCED

 

TALEXXdriver LCA ADVANCED fazowy, wysokość przekroju 22 mm, zostanie uruchomiony z dodatkową obudową o niskim profilu. To sprawia, że nadają się jeszcze bardziej do instalacji w małych miejscach, takich jak podwieszane sufity i małe otwory stropowe.

Łatwe w instalacji : TALEXXdriver LC ESSENCE

Seria ESSENCE LED Driver zapewnia najlepszy kompromis pomiędzy ceną a atrakcyjną wydajnością reflektorów i aplikacją downlightów. Ich żywotność- 30.000 godzin w połączeniu z niską awaryjnością oznacza niezawodną i efektywną obsługę modułów LED.

Łatwy w instalacji: TALEXXmodule SLE G5 LES15 Advanced / Excite

Nowa miniaturowa obudowa TALEXXmodule SLE G5 LES15 H Advanced i EXCITE oferuje projekt, który umożliwia szybki i łatwy montaż.

Biuro

Wydajny i wszechstronny: TALEXXdriver PREMIUM lp ready2mains One4All

Liniowe wersje niskoprofilowe zostani dodany do TALEXXdriver PREMIUM LED Drivers. Doskonała jakość ściemniania one4all interfejs ma zakres przyciemniania 1-100%, regulowaną po raz pierwszy przez ready2mains. Ready2mains obsługuje także konfigurację oprawy.

Reklama

Solidne rozwiązanie dla oznakowania: TALEXXdriver LCU G2 IP20 EXCITE

Ta nowa seria LED Driver do zastosowania w jasnych pomieszczeniach posiada bardzo mały design, wypróbowany i przetestowana wytrzymałość oraz żywotność. Dzięki szerokiemu zakresowi napięcia wejściowego od 90 do 305 V AC oraz otaczającej temperatury od -25 do + 70 ° C, LED Drivers są odpowiednie do powszechnego stosowania.

Stosowane na zewnątrz: TALEXXdriver LCU G2 IP67 EXCITE

Dzięki niewielkiej konstrukcji wersja nowej serii LED Drivers IP 67 oferuje sprawdzoną wytrzymałość i długą żywotność. Szeroki napięcie wejściowe wynosi od 90 do 305 V AC. Zakres temperatury otoczenia LED Drivers został rozszerzony do -40 do + 70 ° C, co oznacza, że ​​obejmują dużą liczbę zastosowań.