Świecowe lampy LEDON LAMP GmbH dużej mocy

Świecowe lampy LEDON LAMP GmbH dużej mocy

Lampy LEDON zostały zaprojektowane w taki sposób (odpowiedni strumień i dystrybucja światła) aby mogły być zamiennikiem standardowych żarówek świecowych o mocy 25 i 40W z trzonkiem E14 nie zmieniając przy tym charakteru oświetlanej przestrzeni poprzez odpowiednio dobraną ciepłą barwę światła oraz jego pełne widmo.

Świecowe lampy LED LEDON znakomicie sprawdzają się w zastosowaniach domowych jak również dużych obiektach użyteczności publicznej jak muzea, kościoły, restauracje, zamki czy pałace. Na potrzeby zróżnicowanych zastosowań dostępne są w barwie 2500K oraz 2200K. Jednocześnie są oferowane w wersji ze stałym natężeniem światła oraz w wersji ze ściemnianiem w systemie double-click polegającym na kodowaniu zwykłym włącznikiem sieciowym poprzez szybkie włączenie i wyłączenie, bez zmiany instalacji elektrycznej.

Jak wszystkie produkty LEDON Lamp, nowe lampy świecowe świecowe wyprodukowane są w oparciu o wysokiej jakości moduły LED z zakładu produkcyjnego w Jenersdorfie / Austria oraz zasilacze renomowanej firmy austriackiej TRIDONIC.