Nowości firmy Tridonic – czerwiec 2016

Handel detaliczny

TALEXXdriver LCA 10/17W C+SR+SC one4all ready2mains™

Nasz nowy sterownik PREMIUM LED jest jednymi z najbardziej wydajnych sterowników SELV obecnie na rynku z wydajnością do 92%. W uzupełnieniu do istniejącego Compact (C) i Strain Relief (SR) obudowa nowego Stretched Compact (SC) jest wprowadzana ze sterownika LED snap-on. Sterowniki te są programowane poprzez DALI, I-2 SELECT lub ready2mains.

Nowy dodatek do DC-String: DC/DC Board 700-1050 mA 3-20 V

Ten DC / DC Board rozszerza naszą TALEXXengine serię produktów DC-String. Z zakresu napięcia wyjściowego 3-20 V i regulowanym prądem 700-1050 mA, nasi klienci otrzymają sterownik LED dla ich układu torowego, która jest unikalna na rynku z małą polaryzacją w kierunku przewodzenia, który może być obsługiwany przy wysokim prądzie. DC-String umożliwia miniaturyzacje oprawy i szyny przy pomocy pojedynczego sterownika AC / DC oraz DC / DC boards dla każdego punktu oświetlenia systemu szynowego. Pozwala to zaoszczędzić miejsce i sprawia, że można mieć oprawy mniejszej wielkości.

Biuro

Prostokątna wydajność: TALEXXmodule QLE G4 ADV

Z TALEXXmodule qle G4 ADVANCED wprowadzamy bardzo wydajny prostokątny moduł LED z nowym pakietem LED. QLE G4 ADV ma wydajność do 180 lm / W i szerokim kącie wiązki. Producenci dzięki oprawie zaoszczędzają nie tylko koszt dotyczący instalacji oprawy, ale również czas.

Przemysł & Oświetlenie zewnętrzne

Wysoka opcja bay: Opcjonalne akcesoria dla czujników

Praktyczne akcesoria są teraz dostępny dla basicDIM ILD z wysoką kontrolą światła Sensor i wykrywaniem ruchu, który został wprowadzony w marcu specjalnie dla opraw wysokiego składowania o wysokości konstrukcyjnych 8 do 16 metrów. Moduł cieniujący pozwala ustawić zakres detekcji z jeszcze większą precyzją. W tym celu, moduł jest po prostu mocowany do głowicy czujnika. Strzałka pokazuje miejsce zbliżenia, który może być regulowany przez obrócenie soczewki.