Technologia sterowania bezprzewodowego basicDIM Casambi Ready umożliwia wszechstronną i profesjonalną interakcję ze wszystkimi oprawami w danym obszarze – w pełni intuicyjnie i bez dodatkowego okablowania.

Podstawa do bezprzewodowego zarządzania światłem znajduje się w oprawie z modułem LED, stałym napięciem 24 V lub zasilaczem DALI i jednym z podstawowych modułów bezprzewodowych basicDIM. Profile kontrolne są zapisywane na etapie produkcji oprawy. Użytkownicy mogą decydować, czy sterować oświetleniem za pomocą aplikacji 4remote BT, czy poprzez interfejs użytkownika.

Za pomocą Bluetooth można wygodnie kontrolować do 250 punktów świetlnych: włączanie i wyłączanie, dodatkowo funkcje przyciemniania są tak proste, jak grupowanie opraw i tworzenie ustawień oświetlenia. Regulowane białe oprawy oświetleniowe zmieniają temperaturę barwową w zależności od użytkownika, a bezpośrednią i pośrednią zawartość światła można łatwo regulować.

Produkty basicDIM Wireless

basicDIM Wireless, technologia Casambi Ready, jest idealnym rozwiązaniem do aktualizacji konwencjonalnego oświetlenia bez dodatkowych nakładów konstrukcyjnych. Dzięki temu nie ma prawie żadnych ograniczeń w obszarze użytkowania. Na przykład w budynkach biurowych każde pomieszczenie i strefa korzysta z łatwej w obsłudze i wielofunkcyjnej inteligencji systemu.

Platforma B2B

Wejdź na wyższy poziom współpracy