Spotkajmy się

Dbając o relacje z naszymi partnerami, wychodzimy z inicjatywą, która wyniesie je na zupełnie nowy poziom. Kampania „Lumiqon – omówmy to przy kawie” skupiona jest wokół kontaktu i budowaniu więzi.

Zależy nam przede wszystkim na uczuciu komfortu i swobody wśród naszych gości. Zapraszając do biura, umożliwiamy spotkanie z opiekunem handlowym, działem realizacji sprzedaży, a także udostępniamy przestrzeń do pracy – Wasze biuro w Lumiqonie.

Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wyzwaniu i zrealizować Państwa potrzeby! Zapewniamy parking, darmowe i szybkie łącze internetowe, bardzo dobrą kawę i herbatę.

Jeśli więc planują Państwo przyjazd do Warszawy, to zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy przy ulicy Szamockiej 8. Zalecamy tym samym wcześniejsze zaanonsowanie, aby Państwa opiekun handlowy był w tym czasie w biurze i mógł odpowiednio Was przyjąć.

Omówimy to przy kawie?

Dojazd

Żeby ułatwić Państwu dojazd do naszego biura, umieściliśmy powyżej pinezkę, która automatycznie przekieruje Was do Google Maps, wyznaczając tym samym drogę do siedziby Lumiqon.

Parking LUMIQON

Parking

Parking znajduje się w budynku obok (ul. Szamocka 10) z oznaczonym wjazdem.

Prosimy o zabranie bileciku, w celu aktywacji wyjazdu z parkingu. Powyżej znajduje się mapka, która ułatwi Państwu znalezienie parkingu oraz wyjście z budynku.

Umówmy się

Spotkanie biznesowe, mimo że formalne, to wcale nie musi być nudne! Zapraszamy więc na aromatyczną kawę i herbatę w przyjaznej atmosferze, gdzie rozmowy handlowe przejdą na zupełnie inny poziom. Tu znajdą Państwo kontakt do naszych przedstawicieli, czekających na spotkanie z Wami.